Özel Arama

Aquapark Etiketleri: , , , , , .

Mavisu Adana Aqualand, telefon, giriş ücreti

Adana Aqualand hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda, adres-harita bilgisi ile ücretler konuları bulunmaktadır.
mavisu aqualand adana


Sıcak yaz aylarında serinlemek isteyenler için gözde bir mekan olan Aqualand Adana, Yüreğir ilçesinde Seyhan nehri kenarında yer almaktadır.

2006 yılından bu yana hizmette olan tesislerde plaj voleybolundan tenis kortlarına kadar pek çok olanak bulunmaktadır. Şemsiye altında dinlenip piknik yapabileceğiniz mekanda gece geç saatlere kadar açık olan lokantalar da yer almaktadır.

Aqualand Adana içindeki kanalda akıntıyla, lastik bot ile tur atılabilir, su kaydıraklarda hoş vakitler geçirebilirsiniz. Hava şartlarına göre mayıs-eylül ayları arasında açık olan mavisu aqualand tesisleri yüzme havuzlarından yararlanmak için sağlık raporu gerekmektedir(?).

Sabah 9′dan akşam 18:00′a kadar hizmet veren aquapark giriş ücretleri büyükler ve küçükler için farklılık göstermekte olup 20 TL civarıdır. 0-6 yaş arası tesislerden ücretsiz yararlanabilir.

Adana Aqualand kendini şöyle tanıtıyor: “Aqualand Eğlence Merkezi; heyecan dolu slaytları BLACKHOLES, macera dolu KAMİKAZE-HYDROTUBE ve GIANTSLIDES ile su ve rüzgarın hızını hissetmenizi DALGA HAVUZU ile doğal sahil ortamı yakalamanızı, 1 km. uzunluğunda LAYZRIVER (TEMBEL NEHİR) darafting botları üzerinde güneşlenerek gezinti yapmanızı, çocukları için özel tasarlanmış KIDS CLUB’ta çocuklarınızın eğlenceli dakikalar geçirmesini, JAKUZZI’leriyle vucudunuzu su masajı ile dinlendirmenizi, HAVUZ BAR’ında gün boyu su içerisinde içeceklerinizi yudumlamanızı, TENİS KORTLARIN’nda enerjinizi hissettiğiniz dakikalar geçirmenizi, çılgın rekabetlerin yaşandığı sağlam dostlukların kurulduğu BEACHVOLLEY sahasında ter atmanızı, STREETBALL sahasında içinizde hırçın tavrı açığa çıkartmanızı, sağlıklı yaşam için gerekli FITNESS – BODY BUILDING – ALETLİ JİMNASTİK çalışmalarınızı yapabilmenizi, ANİMASYON GÖSTERİLERİ ile ruhunuzu ve bedeninizi dans ettiren eğlenceli dakikalar geçirmenizi, sıcak yaz aylarında BUZZBAR serinliğinde ve CANLI MÜZİK keyfiyle coşacağınız akşamları, birbirinden güzel yemek çeşitleri ile damak zevkinize uygun ALACARTE RESTAURANT’ında doğal ortamda geçireceğiniz akşam yemeklerini ve sizler için özel olarak programlanan KONSER ve PARTY GECELERİNİ, sizlere tatil köylerinde yaşayamayacağınız bir yaz mevsimini yaşatacak ve yaşayacak TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK tesisidir.”

Mavisu Aqualand Adana adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Yavuzlar Mah. Hacı Sabancı Bulvarı no:31 (4101. Sk), 01230 Yüreğir, Adana, harita
Telefon: 0 322 324 11 40
İlgili Aramalar:

adana aqualand (148),aqualand adana (19),adana aquapark (12),adana aqualand açılış tarihi (11),adana aqualand ne zaman açılacak 2014 (7),aqualand adana giriş ücreti (7),adana aqualand ne zaman açılacak (5),adana aqualand giriş ücreti (5),aqualand adana ne zaman açılıyor (5),aqualand adana fiyatları (4)

Aqua park Konusu: "Mavisu Adana Aqualand, telefon, giriş ücreti"
Aquapark Kategorisi: Adana Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » Adana Aqua Park » Mavisu Adana Aqualand, telefon, giriş ücreti

46 Yorum: "Mavisu Adana Aqualand, telefon, giriş ücreti"


  1. okan diyor ki:

    arkadaşlar 2013 yılında gittim bence hiç serseri yok borulara jilet de katmıyorlar yalan sölenti çok rahat da 7 8 defz gittimCevabınız