Özel Arama

Aquapark Etiketleri: , , , , , , , , .

Ankara Büyük Anadolu Oteli Aquapark ve Havuz, telefon, iletişim

Ankara Büyük Anadolu Otel Aquapark ve Havuz hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazımızda telefon ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
buyuk anadolu otel aquapark ankara


Türkiye’de şehirler arası hava taşımacılığının merkezi konumundaki Esenboğa havalimanı yanında yer alan Ankara Büyük Anadolu Otel konaklama ve toplantı ihtiyaçları yanında Ankara’lılara aquapark ve havuz olarak da hizmet etmekte.

Masaj, cilt bakımı, sauna, türk hamamı ve jakuzi olanakları SPA sağlıklı yaşam merkezinde yer alıyor. Çeviri olanağının bulunduğu toplantı salonları, konferans ve balo salonu ve geniş katılımlar için kongre salonu da Büyük Anadolu Otel Ankara’da yer almakta. Ayrıca spor severler gerçek ölçülerdeki çim futbol sahası, halı saha, antrenman sahaları, basketbol ve voleybol sahaları ile tenis kortlarından istifade edebilirler. Binicilik, 6 bantlı bowling salonu ile 25 metrelik atış poligonu da Büyük Anadolu Otel Ankara’da yer almakta.

Ankara’da deniz olmasa da Büyük Anadolu Otel havuz eğlencesinde 9 bantlı aquapark ve açık-kapalı (kışın ısıtmalı) yüzme havuzları da bulunmakta. Büyük Anadolu Otel Aquapark’a servisler ile de ulaşabilirsiniz. Ankara’dan 10, 11 veya 12′de hareket eden servisler, otel’den 18, 19 veya 20:00′da hareket etmekte. Hafta içi ve hafta sonu farklılık gösteren servis saatleri, güzergah ve detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Aquapark ücretleri ve diğer hizmetlere ait bilgiler için irtibata geçebilirsiniz.

Ankara Büyük Anadolu Otel İletişim bilgileri: (bah.com.tr)
Adres : Esenboğa Havaalanı Yolu 27 . Km. Akyurt / ANKARA / TÜRKİYE, harita için tıklayınız.
Telefon numarası : + 90 312 841 64 64
İlgili Aramalar:

büyük anadolu oteli ankara (243),byk anadolu oteli ankara (224),büyük anadolu otel (90),ankara büyük anadolu oteli (64),buyuk anadolu otel aquapark (60),ankara büyük anadolu oteli aquapark (53),anadolu otel ankara (52),büyük anadolu oteli ankara aquapark (51),büyük anadolu oteli (44),büyük anadolu oteli ankara aquapark fiyatı (44)

Aqua park Konusu: "Ankara Büyük Anadolu Oteli Aquapark ve Havuz, telefon, iletişim"
Aquapark Kategorisi: Ankara Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » Ankara Aqua Park » Ankara Büyük Anadolu Oteli Aquapark ve Havuz, telefon, iletişim

131 Yorum: "Ankara Büyük Anadolu Oteli Aquapark ve Havuz, telefon, iletişim"


 1. anastasia diyor ki:

  Ben bir kere gitmiştim çok pisti havuzlarin içi çimen doluydu ve çok kalabalıktı. Havuzda yüzmek imkansızdı ama kayaklar bakımından çeşitli ve güzel onun dışında geri kalanı beğenmedim.

 2. mamii diyor ki:

  gitmek istiyoruz ama damsız almıyorlar bizimle gelmek isteyen bayan arkadaşlar varsa (bayramda mesela) görüşüp alabilirz ;)

 3. ahmet diyor ki:

  arkadaşlar bugun ve her hafta sonu pazar gunu buyuk Anadolu havuzuna gıdecegım bana eslık edecek bayan arkadaş nereden bulurum?

 4. emel diyor ki:

  Bn yarın gitcem fiyat ne kadardı

 5. onurkaya diyor ki:

  Arkadaşlar fiyatları bilenler bana mesaj atailir mi rica etsem. 506 754 5096

 6. murat diyor ki:

  damsız olması çok saçma bence ki damsız kapıdan girende çok çok rahat değil bu konuda özellikle aileyle gitmek isteyen için

 7. B.AKINCI diyor ki:

  Eşim ve oğlum ile birlikte geçen sene gitmiştik.Gayet güzel bir aquaparkı var.Şu an fiyatları 35-40 tl olmalı.0-6 yaş ücretsiz diye hatırlıyorum.Kalabalıkta pek keyifli olmuyor.Botlar ve kaydıraklar için sıra beklemek hiç de eğlenceli değil.İçeriye yiyecek içecek sokmak yasak.Dışarıdan girişte çantalar didik didik aranıyor.İçeride yiyecekler çok pahalı ve kaliteli değil.Yiyecekler biraz kaliteli olsa,fiyatlar önemli olmayacak.Ama öyle değil.Damsız almıyorlar diye biliyorum ama kılıfını uyduran içeri giriyor.Tatile gitme fırsatı olmayanlar için bulunmaz nimet.Havuzlar,kaydıraklar,hamaklar çok güzel…

 8. ceren diyor ki:

  ya arkadaşlar servislerin nereden kalktığını bilen vrsa yardımcı olabilir mi ?

  1. emel diyor ki:

   Ceren sıhhiye de yanı adliyenin orası ekmek bayisi var servis oraya geliyor

 9. Tina diyor ki:

  Yarın gidecek olan var mı?

  1. GUCCI diyor ki:

   bu hafta gidelim

  2. murat diyor ki:

   bende en yakın zamanda gitmek istiyorum ne zaman istersen

 10. Nur diyor ki:

  Arkadaşlar servisler nerden kalkıyor hangi saatlerde kalkıyor ve havuz ücreti ne kadar?Cevabınız