Özel Arama

Aquapark Etiketleri: , , , , , , , , , .

Ankara Keçiören Aqua Park, adresi, fiyatı

Keçiören Spor Merkezi karşısındaki Kalaba vadisindeki Aqua park hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
kecioren aqua park


2006 yılından bu yana Keçiören’liler Aqua Park eğlencesinden yararlanabilmekteler. Yaz aylarında Haziran ayından itibaren hizmet veren Keçiören Aquapark’ı dev havuzu ile Başkent’lilerin serinlemek için alternatif bir mekanı. Değişken derinlikli havuzu, su kaydırakları ve çeşitli spor etkinlikleri ile Keçiören Aqua Parkı, Kalaba vadisinin gözde bir uğrak yeri.

Peki Keçiören Aqua Parkı etrafında neler var? Aqua parkın bulunduğu parkta mini golf sahası (24. sokak), halı sahalar, basketbol sahaları, voleybol sahası ve koşu yolu gibi tesislerde spor yapmanız da mümkün. Ayrıca Keçiören Spor Kompleksi de yaz kış spor yapabileceğiniz fitness olanağına sahip. Dilerseniz çok yakındaki Deniz Dünyası’na da uğrayabilirsiniz. Keçiören’deki bu tesiste çok çeşitli deniz canlılarını görebileceğiniz dev akvaryumlar bulunmakta. Aqua park yanında çocuklar için yapılmış oyun parkı, rengarenk güllerle bezenmiş bir ortamda ziyaretçilerini ağırlıyor. Ayrıca birkaç evcil hayvanın bulunduğu park, şelale ve çubuk çayı ile hoş bir mesire alanı.

Keçiören’de aquapark’ta 7-15 yaş arası çocuklar için yaz okulu kapsamında yüzme kursları da verilmekte. Dönem üyeliğinin 150 TL civarında olduğu Aqua Park eğlencesi, genç yaşlı herkesin gözdesi. Keçiören aqua park fiyatı olarak tek girişlik ücret uygulaması kaldırılmış gözüküyor.

Keçiören Aqua Park Adres: Subayevleri mah, Kalaba Vadisi, Keçiören Ankara, harita için tıklayınız.
Ankara Aquapark Keçiören telefon: (0312) 340 31 71
İlgili Aramalar:

keçiören aquapark (172),keçiören aquapark yüzme havuzu (130),kecioren aqua park (89),ankara aquapark keçiören (76),ankara keçiören aquapark (58),ankara keçiören aquapark yüzme havuzu (55),aquapark keçiören (48),aquapark ankara keçiören (44),ankara keçioren aqua park (33),ankara keçiören aquapark günleri (32)

Aqua park Konusu: "Ankara Keçiören Aqua Park, adresi, fiyatı"
Aquapark Kategorisi: Ankara Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » Ankara Aqua Park » Ankara Keçiören Aqua Park, adresi, fiyatı

331 Yorum: "Ankara Keçiören Aqua Park, adresi, fiyatı"


  1. fatma diyor ki:

    Ben 13yasinda bir kizim. Annem ve 8yasindaki kiz kardesimle girebilir miyim? Cevâplarsaniz sevinirim :) bide hângi gün girebiliriz ?

  2. fatih diyor ki:

    giriş haftaiçi 15 haftasonu 25 bu perşembe gidiyorz :)Cevabınız