Özel Arama

My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark, adres, iletişim, ücretler

My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark Ankara yüzme havuzları arasında aranmakta. Aşağıda My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark (yeni adı The Life Park) hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Söz konusu bilgiler ilgili tesisin internet sitesi arşivinden alınmıştır. Güncelliği konusunda bilgimiz bulunmamaktadır.
my garden golbasi ankara


Ankara’nın hemen yanı başında, Gölbaşı şehir merkezine sadece 4 km uzaklıkta doğayla iç içe bir gün geçirmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, çam, ladin, sedir ve meyve ağaçlarıyla kaplı, alabildiğine yeşil bir alanda kurulan yüzme havuzlarımızda serinleyebilir, yemyeşil çimenlerin üzerinde güneşlenebilir, tenis, basketbol oynayabilirsiniz. Geçireceğiniz bu huzur dolu güne biraz heyecan katmak isterseniz, uluslar arası standartlardaki ölçülere sahip pistimizde go-kart sürmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Tüm bunların üzerine bir de mangal keyfi yaşamak isterseniz sedir ağaçlarının serin gölgesinde bu keyfi doya doya yaşayabilirsiniz. Dilerseniz paint-ball’da mevcut.

Ankara’nın gözde dinlenme ve eğlence mekanlarından My Garden Nature Club, deneyimli kadrosu ve yılların verdiği tecrübe ile Gölbaşı şehir merkezinden sadece 4 km. uzaklıkta sizleri bekliyor. 2 tane fastfood’umuz hizmetinizde. Havuzlarımız son derece hijyeniktir. Havuza girmeden önce ve sonra duşunuzu alabilirsiniz. Havuz başında animatörlerle, animasyon ve etkinliklerimizle keyifli zaman geçireceksiniz. Havuzlara damsız girilmez. Değişik boyutlarda 3 havuzumuz hizmetinizde. Birinci havuz 27 m * 15 metredir. Tramplenli bu havuzun derinliği 1.8 m – 2.30 m arasındadır. İkinci havuz 8*12 metre ebatındadır. Derinlik 1,3- 1,8 metre arasında değişmektedir. Üçüncü havuz olan çocuk havuzunun derinliği 80 cm’dir.

My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark ücretleri: Hafta içi: 15 TL, haftasonu 20 TL.

My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark’ta 2 tane basketbol sahamız mevcuttur. Malzemeleri tesisimizden temin edebilirsiniz. Ayrıca uluslararası standartlara sahip Go-Kart pistinde hız tutkunuzu yaşayabilirsiniz. ücreti 10 dakikası 7,5 TL.

Dışardan tesisimize yiyecek yiyecek, içecek gibi malzemenin getirilmesi uygun değildir. Gerekli malzemelerin hepsi Mygarden’da mevcuttur.

Yaz spor okullarınından düzenlendiği My Garden’da hafta içi eğitim verilmekte olup, cumartesi pazar günleri tatildir. Faaliyetler 7-15 yaş gruplarına yöneliktir. Öğrenciler, faaliyetlere kendi yaş grupları içerisinde katılırlar. Eğiticilerimiz branşlarında sertifika sahibi uzman çalıştırıcılardır. Tüm sportif etkinlikler tıbbi gözetim ve denetim altında sürdürülür. Servisler her gün 8.30 ‘da Kızılay Kumrular Sokak No:3 İl Halk Kütüphanesi önünde hazır bulunur. Saat 9.00 ‘da hareket eder. Öğrenciler gün sonunda saat 18.00 ‘de aynı yerde ailelerine teslim edilir. My Garden üye çocuklarına %20, kardeş çocuklara %10 indirim uygulanır. En az altı kişilik gruplara %20 indirim uygulanır. Toplantı – Düğün – Organizasyon faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz.

The Life Park (My Garden Gölbaşı) Ankara Aquapark Adres: Konya Yolu 4.km No:224 Gölbaşı – Ankara, Tel: +90 (312) 485 00 36 – 485 06 34, (www.thelifepark.com) (Eski telefon numaraları: 0312 484 69 79, 484 22 38, 384 42 15, 384 31 86 Faks:0312 484 23 39)

En güncel bilgileri yorumlar kısmından takip edebilirsiniz.

Aqua park Konusu: "My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark, adres, iletişim, ücretler"
Aquapark Kategorisi: Ankara Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » Ankara Aqua Park » My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark, adres, iletişim, ücretler

33 Yorum: "My Garden Gölbaşı Ankara Aquapark, adres, iletişim, ücretler"


 1. yagmur diyor ki:

  Bayanlara özel gün varmi

 2. yetiş diyor ki:

  bu havuzun telefon numarası yoqmu ?

 3. Hava diyor ki:

  Bu havuza bir defa 2008 de gitmiştim. Gerçekten çok güzeldi. Ancak havuz şu an da My Garden değil, Ziraat Bankası’nın tesisi olarak kullanılıyor.
  Dışardan gidilip gidilmediğini bilmiyorum.

 4. Osman diyor ki:

  HAVUZ AÇIK GİRİŞ 30 TL ORTAM GÜZEL

 5. Doğa Arslan diyor ki:

  Havuz Açık mı ?

 6. aybüke diyor ki:

  ya ecrin gitmıssın sen bıze aradıgın numarayı wesende bızde ulaassk hem fyatı nekadr bıze bı sylermısın

 7. nur diyor ki:

  arkadaşlar şuan havuz açık mı

 8. ece diyor ki:

  Mangal yaplılabiliyomu

 9. merve 0001 diyor ki:

  akadaşlar yakın zamanda giden oldu mu buraya bu numaraları arıyorum ulaşamıyorum kapandı mı havuz acaba

  1. gizem diyor ki:

   kapalı değil hala açık havuz

 10. ecrin diyor ki:

  arkadaslar merak etmeyin apuanın kaydırağı wr ve muhteşem bir yer tavsiye ederim yoluda gölbaşı karşı yaka mah . ışıkların oradan direk gidin karsıniza çkar ztn olmadı serviside var yni

  1. BTLL diyor ki:

   ecrin büyük ihtimalle gitmişşin fiyatı ne kadar acaba ?Cevabınız