Özel Arama

Niğde Niğland Aquapark, iletişim

Niğde Niğland Aqupark hakkında bilgilerin derlendiği bu yazıda, ücretler ve servisler gibi konular da incelemektedir.
nigland aquapark


Niğdelilerin de yaz aylarında serinleyip hoş vakit geçirebileceği bir aquapark mevcut. Niğland aquapark ayrıca havuzbaşı düğün, nişan ve sünnet gibi özel günlerinizde de sizlerle beraber.

Çocuk havuzu yanında çeşitli kaydırakların bulunduğu Niğland Aquaparkta yiyecek-içecek çeşitlerinin bulunduğu kafeterya da yer almakta.

Dönüş saatleri 18:00 olan ücretsiz servisler, Bor’da Bahçeli Kahve Otobüs Durağından veya Niğde-Meydan Otobüs Duraklarından öğle vakti hareket etmekte.

Haftasonunu aile günü olarak değerlendirildiği Niğland aqua park pazartesi, çarşamba ve cuma baylara, salı ve perşembe ise bayanlara ayrılmış durumda. 0-6 yaş arasının ücretsiz faydalandığı tesisler 7-12 yaş arası için indirimlidir. Yetişkin ücreti ise 20 TL’dir.

Hava durumuna göre Mayıs-Eylül döneminde açık olan Niğde Aquapark hakkında direk merak ettikleriniz, yüzme kursları, üyelik ve güncel bilgiler için iletişime geçebilirsiniz.

Niğde Niğland Aquapark adres ve iletişim bilgileri: (nigland.com)
Adres: Bor Sazlıca yolu üzeri 2. km Sazlıca Niğde
Telefon: 0 388 243 47 00

Aqua park Konusu: "Niğde Niğland Aquapark, iletişim"
Aquapark Kategorisi: Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » Aqua Park » Niğde Niğland Aquapark, iletişim

22 Yorum: "Niğde Niğland Aquapark, iletişim"


  1. Niğland Aquapark İşletmesi diyor ki:

    DİKKAT:Arkadaşlar Niğland Aquapark Haftaiçi tüm günler karma olup Sadece Salı günü bayan günüdür.İnternet sitesinin bizim işletmemizle bir alakası yoktur ulaşabileceğiniz yetkili telefon numarası 0530 524 33 23 tür.Cumartesi aile günüdür.Pazar günüde karma gündür.Yukarıdaki telefon numarası eski telefon numarası oldugundan dolayı zaten ulaşılamamaktadır.İyi eğlenceler

  2. abdullah diyor ki:

    Beyler bu aquapark ın erkeklerin günleri ne zaman

  3. emin diyor ki:

    Servislerin saat kaçta hareket ettiğini bilen var mi telefonlara bakmiyorlarCevabınız