Özel Arama

Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa (Selçuk- Kuşadası) iletişim, fiyatları, adres

Aydın Kuşadası yakınlarındaki Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Özellikle aqua park konusunda ücretler, iletişim, adres-harita incelediğimiz konular. İşte Aqua Fantasy Aqua Park Kuşadası:
aqua fantasy aqua park izmir


İzmir yakınlarında Aqua Park arayanların yoğun ilgi gösterdiği Aqua Fantasy Aqua park 5 yıldızlı bir Otel ve SPA merkezi. Ege’nin ve Türkiye’nin en büyük turizm tesislerinden olan Aqua Fantasy Aqua Park, Efes Harabelerine ve Meryem Ana evine oldukça yakın bir mevkide günlük 5000 kişilik kapasitesi ile ünlü bir ABD firması projesi. Mimarisi, kaydırakları ve eğlence havuzları ile pek çok aktivite Aqua Fantasy Otel’de. Kuşadası – Selçuk arasında Pamucak Ephesus Beach mevkiindeki Aqua Fantasy, her gün 10:00-18:00/19:00 saatleri arasında faaliyette.

Spor’dan animasyon showlara, su balesi, su jimnastiği ve konserlerden düğün-nişan, sünnet, doğum günü, mezuniyet faaliyetlerine kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunan Aqua Fantasy Aquapark eğlenceleri ile gözde bir mekan. 135 metre uzunluğundaki Anaconda kaydırağı, cesaret isteyen kara şövalye Blackhole, black tunner, boomerango, crazy raft, cobra, gang slide, proracer, space bowl, viper, extreme, mavi göl, macera nehri, fıçı, dalga havuzu, çocuk havuzu, yağmur dansı, vs gibi pek çok sulu eğlence Aqua Fantasy Aqua Park’ta meraklılarını bekliyor.

Aqua Fantasy giriş ücreti, üyelik: 0-3 yaş için ücretsiz olan Aqua Fantasy aquapark giriş bedeli 4-9 yaş için veya 55 yaş üstüne 35 TL, diğerleri için 45 TL’dir. Üyelik bedeli ise 175 TL’den başlamakta ancak çocuklar için indirimler mevcut. Aqua Fantasy’de ücretsiz alabileceğiniz hizmetler tekli ve ikili bot, soyunma kabini, duş, şemsiye, şezlong, animasyon gösterileri ve otopark sayılabilir. Üçlü bot, safe box, fotoğraf, yiyecek – içecek ve ulaşım ise ücretli. Dolap ve ikili bebek bot depozitolu olarak sunulmakta.

Aqua Fantasy Aquapark’ta güvenlikten hijyene, yiyecek hizmetlerinden alışverişe, doktor-sağlık hizmetine kadar pek çok konu sizler için düşünülmüş. Bu konularda detaylı bilgiler için buraya bakabilirsiniz.

Aqua Fantasy ulaşım: Kuşadasına 10, Selçuk’a 9 km uzaklıktaki Aqua Fantasy Aqua Park Adnan Menderes Havalimanına 55 Km mesafededir. İsterseniz Selçuk yolu üzerinden veya İzmir otobüs terminalinden Kuşadası otobüsleri ile ulaşmanız mümkündür.
Aqua Fantasy Aquapark iletişim bilgileri: (aquafantasy.com)
Aqua Fantasy Adres: Ephesus Beach (Pamucak) Selçuk – İZMİR, harita için tıklayınız.
Tel: 0 (232) 893 11 11

Aqua park Konusu: "Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa (Selçuk- Kuşadası) iletişim, fiyatları, adres"
Aquapark Kategorisi: İzmir Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » İzmir Aqua Park » Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa (Selçuk- Kuşadası) iletişim, fiyatları, adres

3 Yorum: "Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa (Selçuk- Kuşadası) iletişim, fiyatları, adres"


  1. zafer diyor ki:

    çok hoş bir otel

  2. can dağsuyu diyor ki:

    şikayetçiyim doğru düzgün adresiniz yok napıcamızı şaşırdık

  3. [KIZSIZ ADAM] diyor ki:

    Erken rezervazyon için ek indirim yapıyormusunuz :DCevabınız