Özel Arama

Aquapark Etiketleri: , , , , .

İzmir Güzelbahçe Aquba Aquapark ve Camping Otel, iletişim

İzmir Güzel Bahçe’de bulunan Aquba Aquapark ve Camping Otel hakkında bilgilerin derlendiği bu yazımızda iletişim ve fiyat vs. konularına da değinmekteyiz.
izmir guzel bahce aquba aquapark camping otel


İzmir’de Aqua park arayanlar için Güzelbahçe’de hizmet veren mekan, 10 bin metrekarelik alanda değişik 6 su kaydırağı (Kapalı tüp-açık su kaydırağı (Black-Hole), açık su kaydırağı, uzay kasesi (Space Hole), aile kaydırağı (Family Slide), çocuk su kaydırağı (Tekli ve İkili)), yarı olimpik olan iki yüzme havuzu ile eğlenceli dakikalar yaşatmakta. Restoran ve su oyuncakları sizler için düşünülmüş diğer ayrıntılar.

İzmir’in ilk su parkı olan ve 10:00-18:00 saatleri arasında açık olan Aquba aqua park aynı anda 500 kişiye hizmet edebilmekte. 1968 yılından beri müşterilerini ağırlayan Oba Otel ve Dinlenme Tesisleri sizlerin doğa ile baş başa vakit geçirmenize olanak sağlıyor.

Kamp meraklıları için Oba Hotel tuvalet ihtiyacından, elektrik ve temizliğe kadar ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü kamp mekanları sunmakta. Dileyenler içinde 4 kişilik bir ailenin kalabileği şekilde tasarlanan (TV, tuvalet banyo’nun yanında salon ve 2 yatak odalı) deniz manzarası yanında bungalow evleri bulunmakta.

İzmir Aquba Aquapark fiyatları hafta içi ve hafta sonu ile saat 16:00 sonrası için farklılık göstermekte. Dört kişilik aileler ve öğrenciler için özel indirimler de bulunuyor. Dileyenler tek kişilik veya aileler için sezonluk giriş kartı (mayıs-eylül) alarak üye olabilirler. Aile girişlerinde 12 yaşa kadar 2 çocuk ücretsiz iken normal girişlerde 6 yaşa kadar çocuklar aqua parktan ücretsiz yararlanabiliyor. Damsız müşterilerin alınmadığı Aqubaclup Aqua park ayrıca düğün-nişan vs. organizasyonlara da ev sahipliği yapmakta.

İzmir Güzel Bahçe Aquba Aquapark ve Camping Otel iletişim bilgileri: (obahavuz.com)
Adress: Mithatpaşa Caddesi No:25 Oba Dinlenme Tesisleri GÜZELBAHÇE / İZMİR, harita buradadır
Telefon (Havuz): 0 232 234 3610, Kamp ve Bungalow tel: 0 232 234 20 15, Otel Telefon numarası:0 232 234 27 35
İlgili Aramalar:

bungalov evleri izmir güzelbahçe (21),izmir gzelbahe (21),izmir güzelbahçe oba havuz (15),güzelbahçe bungalov evleri (11),izmir oba havuz (9),güzelbahçe aqua oba (9),oba camping İzmir (9),güzelbahçe oba aquapark fiyatları (8),oba bungalow evleri fiyatları (8),güzelbahçe oba havuz fiyatları (7)

Aqua park Konusu: "İzmir Güzelbahçe Aquba Aquapark ve Camping Otel, iletişim"
Aquapark Kategorisi: İzmir Aqua Park

Aqua Park İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya » İzmir Aqua Park » İzmir Güzelbahçe Aquba Aquapark ve Camping Otel, iletişim

Cevabınız